Plochá škridla akcentuje modernosť

Plochá škridla akcentuje modernosť

Plochá keramická škridla Domino od nemeckého výrobcu CREATON je detail, ktorý podčiarkne moderný vzhľad domu.

Maloformátová strešná krytina Domino prináša na strechu neodolateľnú kombináciu moderného vzhľadu a prvotriednej kvality keramickej krytiny. Jej čisté línie elegantne vyniknú najmä v atraktívnom sivom alebo čiernom prevedení. Krytinu Domino možno použiť už od sklonu strechy 15° (pri vodotesnom podstreší). Uplatní sa tak na rekonštrukciách, ako aj na novostavbách.

Z kvalitných surovín ju za pomoci špičkovej technológie vyrába tradičný nemecký výrobca Creaton. Vďaka vysokej kvalite výroby sa na funkčné vlastnosti keramických škridiel vzťahuje záruka 50 rokov.

Široká ponuka farieb

Atraktívna hladká pálená krytina Domino je dostupná vo viacerých atraktívnych farebných odtieňoch a povrchových úpravách. Vysoká teplota pri výpale tiež zaručuje, že povrchová úprava (glazúra alebo engoba) s keramikou dokonale splynie. Vďaka tomu škridla nadobudne farebnú stálosť, ktorá vydrží niekoľko generácií.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.