Moderné šikmé strechy

Moderné šikmé strechy

Žiadaný nízky sklon a čisté línie prinášajú na strechu modely keramickej krytiny CREATON – Domino a Futura.

Plochá maloformátová škridla Domino v sebe snúbi tradíciu prírodného stavebného materiálu – pálenej škridly – a moderný vzhľad bez akýchkoľvek prebytočných štýlových prvkov. Sústreďuje sa na optimálnu funkciu a hospodárnosť pre pokrývača a stavebníka. Použitím tejto škridly možno dosiahnuť elegantné kompozície nielen na novostavbách, ale aj na rekonštruovaných objektoch.

Veľkoformátová pálená škridla Futura prináša na strechu nielen pôsobivý optický efekt, ale zároveň umožňuje konštruovať strechy s nízkym sklonom už od 10° (s vodotesným podstreším).

Výhodou je aj jej veľký formát, ktorý je aktuálne medzi stavebníkmi mimoriadne obľúbený pre svoju hospodárnosť a jednoduchosť montáže. Vynikajúci optický vzhľad celej plochy strechy sa dosahuje striedaním mäkkých prechodov medzi svetlom a tieňom v dôsledku tvaru škridly.

Nemecký výrobca CREATON poskytuje na funkčné vlastnosti oboch modelov škridiel záruku až 50 rokov.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.