Lyžovačka v Rakúskych alpách

Lyžovačka v Rakúskych alpách

Motivačno-predajná súťaž pre A partnerov sa konala v termíne od 1.4. do 30.11.2014 a vyhodnotenie prebehlo na základe prihlásených účastníkov v zmysle podmienok a pravidiel súťaže. Víťazom srdečne gratulujeme!

Vitajte v nadmorskej výške 2304 metrov.

Hotel Berggasthof Wallackhaus v oblasti Grossglockneru, uprostred národného parku Hohe Tauern, za viac ako 50 rokov rozpráva mnoho príbehov od minulosti po súčasnosť.

Všetko to začalo s budovaním Grossglockner High Alpine Road. V tej dobe babička Alojzia Wallner, pod miestom na Hochtortunnels vybudovala jedálne pre stavebných robotníkov. Tvrdá práca, ktorej výsledkom bolo dielo…hotel Wallackhaus, pomenovaný podľa staviteľa Grossglockner High Alpine Road inžiniera Franza Wallacka (1887-1966).

V januári 1951 bol Wallackhaus pochovaný lavínou a úplne zničený. Koncom šesťdesiatych rokov začala modernizácia, výsledkom ktorej boli nové izby, tradičné drevenné priestory, nové wellness – oáza so saunou, parným kúpeľom, infračervenou kabínou a panoramatickým výhľadom.

Krásne lyžiarske stredisko sa nachádza priamo na svahu a lanovka tu vedie rovno z parkoviska. Grossglockner ponúka 12 vlekov, 55 km priestranné zjazdovky všetkých stupňov obtiažnosti, 25 ha Freeride Arenu a značených trás pre skúsených horozlezcov. Chata priamo na svahu, stačí si zapnúť lyže a zábava sa môže začať!

Vážený obchodný partner, prišiel čas na vyhodnotenie súťaže „Lyžovačka v Rakúskych alpách“ v stredisku Heiligenblut am Grossglockner, do ktorej ste sa prihlásili.

Lyžovačka sa uskutoční v dňoch 21. – 24.1.2015 a víťazi v jednotlivých kategóriách sú:

Kategória fasád ČR

Fasádní systém DOMbau
Triangel spol. s r.o.
PS BRNO, s.r.o.

Kategória fasád SR

COBRA, Strešné a fasádne systémy
ZS MONT s.r.o.

Kategória striech ČR

DEKTRADE a.s.
Coleman S.I., a.s.
PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o.
BRUS spol. s r.o.
STAV-INVEST střešní systémy s.r.o.
OBB Stavební materiály, spol. s.r.o.

Kategória striech SR

MEDOP Strechy s.r.o.
Stavdach s.r.o.
Ing. Ladislav CENTÁR – S.C.S
STREŠNÉ CENTRUM – Šuňavský, s.r.o.
Mgr. Stanislav Belák – MBS STRECHY
Dachmat spol. s r.o.
Stavebniny Skalica s.r.o.
TAUBER, s.r.o.
BAU – DACH s.r.o.
František Jankovics – DREVINEX

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.