EQUITONE [textura] pre nápaditý vzhľad

EQUITONE [textura] pre nápaditý vzhľad
prestwich_18-textura-1170x585

Vláknocementové dosky EQUITONE [textura] vynikajú štruktúrovaným povrchom s efektom pomarančovej kože. Neprehliadnuteľná povrchová textúra ich predurčuje na stvárnenie moderných fasád budov i nápaditých interiérov.

Vláknocementové dosky EQUITONE [textura] zaujmú na prvý pohľad svojím povrchom so štruktúrou pomarančovej kôry. Vďaka svojej vysokej odolnosti proti poškriabaniu sú mimoriadne vhodné na realizáciu ľahkých odvetraných fasád. Dosky sú tiež vhodné na zhotovenie interiéru a nábytku.

Dosky EQUITONE [textura] sa ponúkajú v 15 farebných prevedeniach (osem štandardných farieb a sedem doplnkových farieb). Maximálny využiteľný rozmer dosiek EQUITONE [textura] je 3100×1250 mm pri hrúbke 8 a 12 mm. Materiál možno priamo na mieste rezaním jednoducho upraviť na ľubovoľnú veľkosť alebo tvar. Do zmesi prefarbený materiál zaručuje dokonalé prevedenie akéhokoľvek detailu.

Na realizáciu výplní balkónov sa odporúčajú dosky EQUITONE [textura balcony] s hrúbkou 10 mm. V ponuke sú v 3 štandardných a 12 doplnkových farbách.

Vláknocement je tradičný materiál so širokými možnosťami použitia aj v súčasnej architektúre. Dlhoročná tradícia výroby potvrdila, že životnosť vláknocementu presahuje 50 rokov aj v najnáročnejších poveternostných podmienkach.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.