Ekonomická a pritom pôvabná

Ekonomická a pritom pôvabná

Pre mnohých zákazníkov je pri rozhodovaní sa o type strešnej krytine kľúčový pomer ceny a kvality. Veľkoformátová pálená škridla CREATON MAGNUM umožňuje dosiahnuť prvotriednu kvalitu na streche pri maximálnej hospodárnosti. Nakoľko na pokrytie stačí menej kusov krytiny, výrazne znížiť možno aj celkové náklady na zhotovenie strechy.

Kým pri klasických typoch škridiel treba na jeden meter štvorcový použiť 11 až 16 kusov, pri krytine CREATON MAGNUM sa tento počet pohybuje okolo 8,2 ks/m². Ekonomickú efektivitu posilňuje aj jednoduché pokrytie, ktoré šetrí čas.

Škridla vďaka technológii spracovania ponúka čisté línie a hladké hrany, čo sa priaznivo prejavuje pri manipulácii a kladení na streche. Pokrývači si pochvaľujú tiež rozmerovú presnosť a veľký posuv veľkoformátovej škridly.

Nádych elegancie

Veľkoformátová krytina CREATON MAGNUM je hladká keramická škridla vyrábaná najmodernejším procesom. Má vyvážené proporcie a je charakteristická elegantnou vlnou. Dodáva streche harmonický, pôvabný vzhľad. A to nielen novostavbám, ale aj rekonštruovaným objektom.

Vďaka farebnej škále dokáže jednoducho zapadnúť do akéhokoľvek prostredia. Škridlu si možno dopriať vo farebných odtieňoch prírodná červená, medenočervená engoba, bridlicová engoba a čierna engoba.

Vďaka dômyselnej výrobnej technológii je krytina vysoko odolná proti UV žiareniu, kyslým dažďom a ďalším poveternostným podmienkam. Na funkčné vlastnosti CREATON MAGNUM poskytuje výrobca záruku 50 rokov.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.