Dostupná veľkoformátová škridla nemeckej kvality

Dostupná veľkoformátová škridla nemeckej kvality

Spoločnosť EBM Co. prináša na trh novinku v sortimente strešnej pálenej krytiny, ktorou uspokojí aktuálne nároky zákazníkov z hľadiska kvality i ceny.

Škridla Titania je vysoko odolná proti poveternostným vplyvom a agresívnym vplyvom prostredia, ako aj proti degradujúcemu vplyvu UV žiarenia. Vyznačuje sa vysokou mrazuvzdornosťou a dlhou životnosťou.

Moderná technológia, jednoduchá montáž

Škridla Titania sa vyrába z kvalitných surovín precíznou nemeckou technológiou, vďaka čomu môže výrobca poskytnúť záruku na škridlu až 50 rokov. Pri vypaľovaní sa škridla ukladá do unikátnych horizontálnych H-kaziet, ktoré minimalizujú riziko poškodenia škridly počas výroby. Novinka na trhu je jedinečná svojím systémom Labyrint. Ide o unikátny systém piatich bočných drážok, vďaka ktorému si strecha zachováva vodotesnosť za všetkých poveternostných podmienok. Strešnú krytinu Titania robí výnimočnou aj možnosť jej posuvu až 43 mm, vďaka hlavovým drážkam. Rozvrhnutie optimálneho latovania v závislosti od dĺžky krokvy je preto jednoduchšie. Je to veľká pomoc, ktorá šetrí peniaze i čas, bez ohľadu na to, či ide o novostavbu alebo rekonštrukciu strechy. Ani pri maximálnej rozteči nie je narušená 100 %-ná tesnosť krytiny. Veľkoformátové škridly sú obľúbené nielen zákazníkmi, ale aj pokrývačmi. Väčší rozmer zefektívňuje spotrebu škridly na 9,2 ks/m2 a urýchľuje montáž. Prémiová technológia výroby zaručuje nielen funkčnosť, ale aj rozmerovú presnosť škridly. Rozmerová presnosť škridiel zjednodušuje montáž strešnej krytiny vďaka tomu, že škridly po uložení do seba dokonale zapadajú. Netreba vyvíjať zvýšenú námahu pri kladení, práca trvá kratší čas a strecha je zároveň chránená pred vniknutím vlhkosti.

Škridla si zachováva klasický a elegantný vzhľad, a pritom ponúka všetky výhody moderného stavebného materiálu. Pri použití doplnkovej hydroizolačnej vrstvy ju možno klásť už od sklonu strechy 10 °.

Vzhľad najvyššej kvality

Extrémne hladký až zamatový povrch škridiel Titania bráni jej poškodeniu a poškriabaniu. Výrobca ručí za 100 %-nú farebnú stálosť svojich krytín, nakoľko všetky engoby a glazúry modelu Titania sa ponúkajú v najvyššej kvalite. K uspokojeniu požiadaviek zákazníka ponúka na výber osem farebných odtieňov.

Zaujali vás informácie v tomto článku?

Titania v detaile
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.