BAU Mníchov 2013

BAU Mníchov 2013

BAU je lídrom medzi stavebnými veľtrhmi. Prezentujú sa tu najnovšie a najmodernejšie stavebné technológie a materiály. Veľtrhu sa pravidelne zúčastňujú vystavovatelia z viac ako 40-tich krajín a navštevuje ho ako široká verejnosť, tak aj kľúčový odborníci z odboru. Boli sme tu aj my.

Naša spoločnosť predstavila na veľtrhu BAU 2013 novinky pre tento rok, a to nový model posuvnej krytiny CREATON Melodie a už známu krytinu Premion v exkluzívnej gaštanovej glazúre. V neposlednom rade stoja za zmienku aj solárne panely na krytinu Domino, ktoré strechu nenarúšajú a rozširujú jej funkčné využitie. Tradične aj tento rok vystavoval CREATON v hale A1, vyhradenej pre najváženejšie značky európskeho stavebného priemyslu.

V stánku ETERNIT-u bol prezentovaný, okrem štandardnej malo a veľkoformátovej krytiny, systém pasívnych domov, nadkrokvovú izoláciu, solárne kolektory do krytiny Kapstadt a fasádne systémy. Boli tu ukážky realizácií, kde boli dokonale použité vláknocementové materiály ako na fasáde, tak aj na strešnej krytine.

Sme radi, že sme sa o novinky z našej produkcie mohli tohto roku priamo podeliť aj spolu s veľkou skupinou našich obchodných partnerov.

Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.