NOVINKA - Sanitárny odvetrávací komplet SIGNUM 3.0

NOVINKA - Sanitárny odvetrávací komplet SIGNUM 3.0

Začiatkom apríla 2022 sme do sortimentu keramických doplnkov k strešným krytinám  CREATON, zaviedli upravenú verziu strešných komínkov s priemerom 100 a 125 mm - SIGNUM 3.0. 

Novinka v ponuke bude dostupná pre všetky modely keramických škridiel vyrábaných v nemeckých a maďarských výrobných závodoch CREATON. Produkt nahrádza predtým ponúkané strešné komíny. 

SIGNUM 3.0 bol v porovnaní s predchádzajúcou verziou ešte viac vylepšený z hľadiska estetiky, vynikajúcej funkčnosti a vysokej odolnosti. Vykonané úpravy výrazne odlišujú produkt CREATON od konkurenčných komínkov a sú riešením potrieb trhu moderných strešných krytín. 

Sanitárny odvetrávací komplet SIGNUM 3.0

Hlavné výhody strešných komínkov SIGNUM 3.0
 

 • Dokonalá estetika  
  Bez ohľadu na priemer rúry keramického komínka (DN 100 mm alebo 125 mm) zostáva tvar keramického uzáveru rovnaký. Toto riešenie má za cieľ zachovať ideálne napojenie a estetický vzhľad všetkých riešení na streche.  
   
 • Zákaznícke preferencie  
  Zákazník si môže vybrať podľa svojho vkusu, prevedenia koncovky komínka v rámci zostavy. Vybrať si môžete tradičný keramický komínček vo farbe základnej škrídly, alebo plochý nástavec v jednej zo štyroch podobných farieb krytiny. Oba nástavce/koncovky sú súčasťou dodávanej sady.
   
 • Vysoká odolnosť  
  Všetky prvky komínkov, s výnimkou voliteľnej plochej koncovky, sú vyrobené z vysoko kvalitnej keramiky. Nová generácia komínkov má na spodnej strane tzv. keramickú lávku, ktorá zabraňuje tvorbe kondenzátu v oblasti napojenia s krytinov.  
   
 • Jednoduchá a rýchla montáž
  Dodávaný set obsahuje kompletnú montážnu sadu, potrebnú pre správnu inštaláciu utesneného systému SIGNUM 3.0, ktorý umožňuje efektívne odvetranie sanitárnych inštalácií. Použitie montážnych prvkov v balení uľahčuje celý montážny proces.  
   
 • Jednoduchá a rýchla demontáž 
  Nový podstrešný adaptér mení spôsob pripojenia ventilačného potrubia so strešnou krytinou. V prípade potreby je možné SIGNUM 3.0 ľahko demontovať alebo zakryť, pretože nemá priame pripojenie k ventilačnému potrubiu.  
   
 • Pomer cena/výkon  
  Strešné komíny SIGNUM 3.0 dodávame za mimoriadne výhodnú cenu. Zaviedli sme množstvo úprav, ktoré nám umožnili zlepšiť ich výhody, ktoré už aj tak  majú a zároveň optimalizovať výrobné náklady.
Główne zalety kominków dachowych SIGNUM 3.0


CREATON PRODUKTY - KERAMICKÉ ŠKRIDLY, BETÓNOVÉ ŠKRIDLY, STREŠNÉ DOPLNKY

CREATON má na trhu najširšiu ponuku keramických a betónových škridiel, ktorú tvorí viac ako 240 kombinácií farieb, povrchov a modelov. Všetko dopĺňa veľmi veľký výber originálnych strešných doplnkov (okrem iného prestupové škridly, strešné membrány, dokončovacie a hrebeňové pásy).