Riešenia pre každého - CREATON

NÁJDITE NAJLEPŠIE RIEŠENIE PRE VAŠU STRECHU

Pre majiteľa - CREATON

Pre majiteľa

Nový dom? Rekonštrukcia strechy? Ponúkame trvalé materiály vyrobené z prírodných surovín, ktoré nevyžadujú náročnú údržbu a majú najdlhšiu záruku na trhu. 

Zvoľte si kvalitu CREATON a vyberiete si trvácnosť, maximálnu funkčnosť a vynikajúcu bezpečnosť. Vďaka prísnym, dôkladným testom a skúškam, ktorými musia prejsť naše výrobky, máme istotu, že ponúkame iba špičkové výrobky spomedzi všetkých dostupných výrobkov na trhu.

Pre architekta - CREATON

Pre architekta

Nový dom? Rekonštrukcia strechy či fasády? Ponúkame trvalé materiály vyrobené z prírodných surovín, ktoré nevyžadujú náročnú údržbu a majú najdlhšiu záruku na trhu. Zvoľte si kvalitu CREATON a vyberiete si trvácnosť, maximálnu funkčnosť a vynikajúcu bezpečnosť. 
Vďaka prísnym a dôkladným testom a skúškam, ktorými musia prejsť naše výrobky, máme istotu, že ponúkame iba špičkové výrobky spomedzi všetkých dostupných výrobkov na trhu.

 Pre pokrývača - CREATON

Pre pokrývača

Ste pokrývač alebo montér strešných riešení? Radi sa s vami podelíme s našími znalosťami a mnohoročnými skúsenosťami v oblasti komplexných riešení pre strechy.

Využite naše rady, návody na montáž a špeciálne vzdelávacie materiály, vďaka ktorým je montáž výrobkov CREATON ľahká, jednoduchá, rýchla a presná.

 

Protisnehové systémy CREATON

Protisnehové systémy

Sortiment riešení z hliníka zahŕňa aj protisnehový systém CREATON. Mnohé prvky sú určené na účinnú ochranu pred zaťažením spôsobovaným snehom a ľadom.

Všetky ponúkané riešenia sa vynikajúco integrujú so strešnou krytinou. Vďaka nim je strecha bezpečná, estetická a trvalo si zachováva vysokú kvalitu.

Pohyb po streche CREATON

Pohyb po streche

Aby sa po strešnej krytine dalo v prípade potreby chodiť, vypracovali sme špeciálne systémy CREATON, ktoré sa okrem iného vyznačujú protišmykovým povrchom. Tieto systémy sú ideálne zakomponované do konštrukcie strechy.

Prvky z hliníka umožňujú bezpečné chodenie po streche a vykonávanie potrebnej údržby.

Prestupové škridly CREATON

Prestupové škridly

Prestupové škridly CREATON zaisťujú bezpečné pripojenie rôznych inštalácií k nosnej konštrukcii strechy – solárnych systémov, anténových stožiarov a vetracích potrubí.

Sú vyrobené z trvácnej a odolnej keramiky, a predstavujú estetické riešenie. Sú úplne bezpečné pri plánovaní a zhotovovaní montáže rôznych rôznych funkčných doplnkov.

 

CREATON PRODUKTY - KERAMICKÉ ŠKRIDLY, BETÓNOVÉ ŠKRIDLY, STREŠNÉ DOPLNKY

CREATON má na trhu najširšiu ponuku keramických a betónových škridiel, ktorú tvorí viac ako 240 kombinácií farieb, povrchov a modelov. Všetko dopĺňa veľmi veľký výber originálnych strešných doplnkov (okrem iného prestupové škridly, strešné membrány, dokončovacie a hrebeňové pásy).