Rady a tipy pre pokrývačov - CREATON

Rady a tipy pre pokrývačov

Strešné krytiny nemôžu prekvapiť žiadneho pokrývača, preto CREATON zaručuje stálu a spoľahlivú kvalitu a inovatívne riešenia. Jednotlivé prvky,  ako škridla, membrány, izolačné pásy tvoria systémové riešenia, vďaka ktorým je strecha nielen krásna, ale aj technicky perfektná.

Rady a tipy pre pokrývačov - CREATON

Prečo je CREATON dobrou voľbou?

 • Vysoká kvalita
  Používané suroviny a najmodernejšie výrobné technológie sú zárukou vysokej kvality a dlhej životnosti našich keramických a betónových škridiel.
 • Široká škála modelov 
  Ponúkame 249 kombinácií farieb, povrchov a modelov keramických a betónových škridiel, s ktorými isto dosiahnete očakávaný efekt.
 • Komplexný systém
  Vďaka použitiu originálnych doplnkov vytvoríte nielen krásne, ale aj technicky perfektné pokrytie strechy.
 • Škridly na strechy s nízkym sklonom
  Niektoré výrobky z našej ponuky sú vhodné na strechy s extrémne nízkym sklonom (od 7 stupňov).
 • Tolerancia posuvu
  Vysoká tolerancia rozostupu lát – mnoho modelov škridiel CREATON sa vyznačuje veľkou toleranciou posuvu, vďaka tomu sa dajú optimálne prispôsobiť prakticky na každej streche.
„Příručka pro pokrývače CREATON“

PRÍRUČKA POKRÝVAČA CREATON

„Príručka pokrývačov CREATON“ je publikácia určená najmä pre dodávateľov striech, ako aj architektov, stavbyvedúcich, obchodných partnerov CREATON Polska a investorov.

Jej hlavným cieľom je prehľadne prezentovať spoľahlivé informácie a poznatky o správnom spôsobe montáže keramických a betónových škridiel CREATON a sortimente originálnych strešných doplnkov.
 

 

CREATON PRODUKTY - KERAMICKÉ ŠKRIDLY, BETÓNOVÉ ŠKRIDLY, STREŠNÉ DOPLNKY

CREATON má na trhu najširšiu ponuku keramických a betónových škridiel, ktorú tvorí viac ako 240 kombinácií farieb, povrchov a modelov. Všetko dopĺňa veľmi veľký výber originálnych strešných doplnkov (okrem iného prestupové škridly, strešné membrány, dokončovacie a hrebeňové pásy).