Betónová škridla GÖTEBORG

Betónová škridla GÖTEBORG

Betónová škridla GÖTEBORG prináša na strechy severský šarm a ochranu pred nástrahami počasia.

Z diaľky rozpoznateľný, vlnitý tvar modelu betónovej krytiny GÖTEBORG priťahuje pozornosť a na streche pôsobí harmonicky. V minulosti bola táto škridla známa pod názvom EURONIT PROFIL S.

Ochranu pred škodami spôsobenými dažďom poskytuje dvojitý odvod vody. Vysoko položené bočné drážkovanie s drážkou otvorenou do strany zaisťuje lepší odtok vody, odľahčuje bočné drážkovanie a lepšie chráni pred predčasným výskytom machu.

Betónová škridla GÖTEBORG sa ponúka v dvoch povrchových úpravách: Planar a DuraTop PRO. Kvalitná povrchová úprava nielen zvyšuje odolnosť škridly proti UV žiareniu a je zárukou trvácnosti farby, zamedzuje tiež prenikaniu a usadzovaniu nečistôt a maximalizuje prirodzený čistiaci vplyv dažďa. Dostupná je v 5 farebných odtieňoch: klasická červená, tmavočervená, tmavohnedá, tmavosivá a čierna.

Na funkčnosť betónovej škridly GÖTEBORG sa vzťahuje záruka 30 rokov.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.