Rady a tipy pre pokrývačov - CREATON

Rady a tipy pre pokrývačov

Strešné krytiny nemôžu prekvapiť žiadneho pokrývača, preto CREATON zaručuje stálu a spoľahlivú kvalitu a inovatívne riešenia. Jednotlivé prvky,  ako škridla, membrány, izolačné pásy tvoria systémové riešenia, vďaka ktorým je strecha nielen krásna, ale aj technicky perfektná.

Rady a tipy pre pokrývačov - CREATON

Prečo je CREATON dobrou voľbou?

 • Vysoká kvalita
  Používané suroviny a najmodernejšie výrobné technológie sú zárukou vysokej kvality a dlhej životnosti našich keramických a betónových škridiel.
 • Široká škála modelov 
  Ponúkame 249 kombinácií farieb, povrchov a modelov keramických a betónových škridiel, s ktorými isto dosiahnete očakávaný efekt.
 • Komplexný systém
  Vďaka použitiu originálnych doplnkov vytvoríte nielen krásne, ale aj technicky perfektné pokrytie strechy.
 • Škridly na strechy s nízkym sklonom
  Niektoré výrobky z našej ponuky sú vhodné na strechy s extrémne nízkym sklonom (od 7 stupňov).
 • Tolerancia posuvu
  Vysoká tolerancia rozostupu lát – mnoho modelov škridiel CREATON sa vyznačuje veľkou toleranciou posuvu, vďaka tomu sa dajú optimálne prispôsobiť prakticky na každej streche.

 

CREATON PRODUKTY - KERAMICKÉ ŠKRIDLY, BETÓNOVÉ ŠKRIDLY, STREŠNÉ DOPLNKY

CREATON má na trhu najširšiu ponuku keramických a betónových škridiel, ktorú tvorí viac ako 240 kombinácií farieb, povrchov a modelov. Všetko dopĺňa veľmi veľký výber originálnych strešných doplnkov (okrem iného prestupové škridly, strešné membrány, dokončovacie a hrebeňové pásy).