Vláknocementové šablóny CREATON: klasická elegancia

Vláknocementové šablóny CREATON: klasická elegancia

Moderné šablóny ETERNIT značky CREATON už nie sú výrobkom so zlou povesťou azbestu, ale materiálom na prírodnej báze, ktorý sa ľahko inštaluje a ľahko používa. Dnešné vláknocementové šablóny možno použiť mnohými spôsobmi na vytvorenie striech s rôznymi štýlmi.

Ak chcete, aby vaša strecha nadobudla nový vzhľad, môžete si vybrať rôzne šablóny, či spôsob krytia. Či už ide o šablóny ETERNIT – CREATON so štruktúrovaným povrchom alebo ide o oživenie vzhľadu pomocou švajčiarskeho krytia. Ak sa však nechcete vzdať svojej starej strechy, ktorá potrebuje obnoviť, môžete zvoliť aj tradičné nemecké krytie. Francúzske krytie je voľbou pre klasicky elegantné budovy, ktoré plne zodpovedá zásadám čistoty klasickej architektúry.

NL 1_1          NL 1_2

Francúzske krytie: elegancia – čistota – estetickosť

Elegantné strechy CREATON v prevedení s francúzskymi bordúrami predstavujú klasickú krásu. Diagonálne línie francúzskeho krytia dodávajú strechám krásny a jedinečný vzhľad, ale nemajú iba estetickú funkciu. Hrajú dôležitú úlohu aj pri bezpečnosti strechy v búrkach. Takto pokrytá strecha predstavuje kombináciu elegancie, ekonomických faktorov a trvanlivosti. To všetko umožňuje, aby došlo ku šťastnému prieniku záujmov projektanta, zákazníka i investora.

NL 1_3          NL 1_4

Strecha na fasáde v popredí záujmu!

Spoločnosť CREATON je výrobca strešnej krytiny s viac ako 100 ročnou tradíciou. Vláknocement je materiál, ktorý rozhodne patrí do modernej architektúry. Spoločnosť CREATON si pri výrobe nastavila omnoho prísnejšie podmienky, ako stanovujú platné medzinárodné i národné normy. Tieto podmienky sú aj súčasťou písomnej záruky. Popri 30-ročnej záruke na tento produkt, poskytuje spoločnosť CREATON aj 10-ročnú záruku na farebnosť a stálosť povrchu vláknocementovej krytiny a tenkostenných fasádnych obkladov.

Moderné vláknocementové šablóny sa vyrábajú najčastejšie v elegantnej sivej, ale možno ich objednať aj vo všetkých farbách dúhy, ktoré na seba môže vziať ekologický vláknocement. V Maďarsku je vláknocementová strešná krytina dostupná v približne 35 rôznych tvaroch a 30 rôznych farbách, s hladkým či rôzne tvarovaným rustikálnym povrchom.

NL 1_5          NL 1_6

 

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.