Vianočný večierok v znamení spoločných stretnutí

Vianočný večierok v znamení spoločných stretnutí

Záver roka tradične patrí vianočným večierkom. Spoločnosť CREATON South-East Europe pozvala svojich obchodných partnerov na južnú Moravu do Znojma.

Slávnostný večer v historických priestoroch pod tehlovými klenbami sa niesol v znamení radosti zo spoločného stretnutia. Stretli sa tu Česi a Slováci, obchodní partneri i zamestnanci CREATON South-East Europe, predstavitelia strešnej aj fasádnej divízie.

Vianočný večierok si nenechali ujsť ani Bálint Tóth, výkonný riaditeľ CREATON South-East Europe z Maďarska a Cristina Draghici, riaditeľka divízie fasád EQUITONE z Rumunska.

Úvodné slová patrili Eve Kovačovičovej, obchodnej riaditeľke pre Slovensko a Janovi Konštackému, obchodnému riaditeľovi pre Českú republiku. V príhovore poďakovali zákazníkom za úspešnú spoluprácu a zamestnancom za ich neúnavné nasadenie.

Po slávnostnom otvorení sa všetci spoločne pustili do chutného pohostenia a zábavy pri temperamentnej cimbalovej hudbe Antonína Stehlíka a tanci folklórneho súboru Jožka Imricha. Jedinečný punc večeru dodalo vystúpenie zoskupenia La Gioia, ktoré prítomných nadchlo nielen skladbami svetovej hudobnej scény, ale aj pozoruhodnými úpravami známych slovenských a českých hitov.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.