Veľkoformátová škridla budúcnosti

Veľkoformátová škridla budúcnosti

Veľkoformátová pálená škridla Futura od spoločnosti CREATON prináša na strechu pôsobivý optický efekt, ktorý je doplnený technickou vyspelosťou tohto modelu.

Veľkoformátové škridly sú medzi stavebníkmi mimoriadne obľúbené. Pri stavbe strechy totiž prinášajú dvojakú úsporu: úsporu na materiáli a úsporu vďaka jednoduchej montáži. Pokrývači veľmi radi pracujú s veľkoformátovými škridlami CREATON. Chvália ich rozmerovú presnosť a možnosť veľkého posuvu (až 3 cm).

Veľkoformátová pálená škridla CREATON Futura zodpovedá aktuálnemu architektonickému trendu striech s nízkym sklonom. Vďaka prepracovanému systému bočných a hlavových drážok Labyrint je vhodná aj pre nízke sklony striech už od 10° (s vodotesným podstreším).

Nadčasová estetika

Tvar škridly rozohráva striedanie mäkkých prechodov medzi svetlom a tieňom, čo má za následok vynikajúci optický vzhľad celej plochy. Veľkoformátová škridla budúcnosti sa ponúka, okrem základnej prírodnej červenej, aj v širokej ponuke farieb.

Veľkosériová kolekcia glazúr Noblesse alebo exkluzívna kolekcia farebných glazúr zabezpečí krytine nielen dokonalý a nemenný vzhľad, ale aj účinnú ochranu pred tvorbou machu a znečistením. Kolekcia engob Nuance je dostupná vo vysokom štandarde kvality, s jemným hodvábnym leskom a vysokou odolnosťou proti poškriabaniu a poškodeniu.

Na funkčnosť všetkých svojich škridiel poskytujeme záruku až 50 rokov.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.