Úspešný rok 2015

Úspešný rok 2015

Máme za sebou náročný, ale úspešný rok 2015. Vytvorenie novej organizačnej zložky s názvom CREATON South East Europe (CREATON SEE) považujeme za významný míľnik vo vývoji našej spoločnosti.

Združenie trinástich krajín juhovýchodnej Európy vnímame ako príležitosť pre ďalší rozvoj v oblasti logistiky, marketingu, financií a služieb našim zákazníkom.

Sila trhu s 80 miliónovou populáciou vytvára možnosti pre ďalšie posilnenie predaja, a zároveň nás stavia do výhodnejšej vyjednávacej pozície vrámci skupiny Etex. Som presvedčená, že tieto organizačné zmeny prinesú v konečnom dôsledku výhody pre našich obchodných partnerov.

Sme silnejší, než kedykoľvek predtým. Potvrdzujú to aj prvé výsledky, napríklad neustále sa posilňujúce postavenie a rastúci predaj keramickej strešnej krytiny CREATON.

Otvorili sa nám aj nové možnosti pre väčšiu podporu marketingu a neustále zvyšovanie znalosti našich produktov na slovenskom trhu. Prvou lastovičkou bola úspešná kampaň v celoslovenských rádiách, ktorá významne podporila jesennú predajnú akciu.

Osobne hodnotím rok 2015 veľmi pozitívne. Spoločnými silami sa nám podarilo dosiahnuť vynikajúce výsledky. Veľká vďaka patrí všetkým kolegom za ich neúnavnú prácu, ako aj našim zákazníkom za podporu a lojalitu.

V budúcom roku nás čaká mnoho výziev, ale aj veľa spoločných stretnutí, na ktoré sa už teraz teším. Rada by som nám všetkým do nového roka 2016 popriala veľa zdravia, šťastia, pracovných a súkromných úspechov.

Mgr. Eva Kovačovičová,
obchodná riaditeľka

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.