Urobte pre vašu strechu maximum

Urobte pre vašu strechu maximum

Prémiové zastrešenie v kombinácii s vysoko kvalitnými podstrešnými fóliami vytvoria zo strechy nepreniknuteľný štít pre nežiadúcu vlhkosť. Náročné požiadavky i v extrémnych klimatických podmienkach splnia poistné hydroizolačné fólie DUO, TRIO a QUATRO od výrobcu CREATON.

Poistné hydroizolačné fólie sú dôležitou súčasťou každej skladby strešného plášťa. Chránia strešnú konštrukciu pred preniknutím zrážok a vlhkosti, prachu a ďalších nečistôt z vonkajšieho prostredia. Vďaka vysokej priepustnosti vodných pár pomáha bezpečne odstrániť vlhkosť z interiéru domu, čo má vplyv na celkovú životnosť strechy.

Všetky fólie obsahujú integrovanú samolepiacu pásku pre zaistenie dostatočného zlepenia vzájomných presahov.

Podstrešné fólie s názvom DUO sú ekonomicky výhodným riešením pre strechy zateplené na celú výšku krokvy.

Fólie TRIO spĺňajú zvýšené požiadavky vyplývajúce zo zemepisnej polohy budovy a členitosti strešnej konštrukcie. Je taktiež vhodná pre strechy s nízkym sklonom.

Fólie QUATTRO umožňujú stavebníkovi vytvoriť spolu s príslušenstvom CREATON tzv. vodotesné podstrešie, ktoré je predpísané pre minimálny sklon striech.

Novinky vám zašleme aj do mailu

Zaregistrujte sa
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.