Trendy z veľtrhov sprístupňujú budúcnosť

Trendy z veľtrhov sprístupňujú budúcnosť

Prezentovať výrobky na odbornom veľtrhu svetovej úrovne si môžu dovoliť len silní hráči. Na BAU 2015 v Mníchove, najdôležitejšom medzinárodnom stavebnom veľtrhu v európskom regióne, nechýbali značky strešnej krytiny CREATON a ETERNIT, ako aj vláknocementové fasádne dosky EQUITONE.

Odborné veľtrhy prvej kategórie, medzi ktoré právoplatne patrí aj BAU, naznačujú, akým smerom sa budú vyvíjať trendy a určujú, ktoré výrobky a značky si zaslúžia pečať inovatívnosti a dôvery odbornej i širokej verejnosti.

Ostatný ročník zanechal na návštevníkoch silný dojem. Na ploche takmer 200 tisíc štvorcových metrov vystavovalo až 2160 vystavovateľov, čo je rekordný počet vystavovateľov v celej histórii veľtrhu.

BAU v znamení noviniek

Značka keramickej strešnej krytiny CREATON  predstavila v Mníchove dve novinky v sortimente škridiel MIKADO a GALANT. V priebehu roka 2015 sa na náš trh dostane model hladkej keramickej škridly MIKADO. Zaujme nielen svojím elegantným vzhľadom, vysokou odolnosťou, ale aj dostupnou cenou.

Výhodou, ktorú ocení každý stavebník najmä pri rekonštrukcii, je flexibilita, ktorú prináša dostatočná tolerancia v horných zámkoch, ktorá umožňuje prispôsobiť latovanie dĺžkam krokiev na streche. K dispozícii bude v troch atraktívnych odtieňoch engôb – vínovočervenej, bridlicovej a matnej čiernej.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.