Termíny školení pre pokrývačov

Termíny školení pre pokrývačov

Pred začiatkom stavebnej sezóny pokračujeme v školení pokrývačov. Pokrývači so záujmom o školenie majú poslednú možnosť prihlásiť sa.

Odborné školenia sa konajú vo výrobnom závode CREATON v maďarskom Lenti. Naši školitelia dbajú nielen na teoretické poznatky a odovzdávanie aktuálnych informácií z diania spoločnosti, no kladú tiež dôraz na zdokonaľovanie praktických zručností profesionálov.

Tento rok sa počas školení predstavia konkrétne zmeny v komunikácii značky CREATON a inovovaný sortiment betónovej strešnej krytiny. „Školenia priamo vo výrobnom závode v Lenti umožňujú nielen rozširovať vedomosti a zručnosti, pokrývači majú tiež možnosť nazrieť priamo do výroby keramickej krytiny,“ hovorí Eva Kovačovičová, obchodná riaditeľka CREATON pre Slovenskú republiku. Na záver školiaceho dňa je pripravené spoločenské posedenie v duchu tradičnej maďarskej pohostinnosti.

Najbližšie školenie sa uskutoční 15. až 17. februára a 15. až 17. marca 2017. V prípade záujmu o účasť, kontaktujte svojho obchodného zástupcu CREATON.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.