Stretnutie TOP 50 partnerov

Stretnutie TOP 50 partnerov

TOP 50 partnerov spoločnosti CREATON sa stretlo v starobylom meste Vyšehrad, aby oslávili spoločné úspechy.

Spoločnosť CREATON South-East Europe Kft. pozvala 50 najväčších obchodných partnerov z trinástich krajín juhovýchodnej Európy na oslavu spoločných úspechov. Slávnostné stretnutie sa konalo 24. – 25. novembra 2016 v maďarskom Vyšehrade.

„Týmto podujatím sme sa chceli poďakovať partnerom, ktorých aktivita sa významne podpísala pod naše obchodné výsledky,“ hovorí Eva Kovačovičová, obchodná riaditeľka CREATON pre Slovenskú republiku.

Hostia boli ubytovaní v hoteli Silvanus Hotel Visegrád s panoramatickým výhľadom na Dunaj. Na druhý deň ich čakala príjemná plavba loďou po Dunaji až do Budapešti. V hlavnom meste Maďarska si prezreli parlament a po príjemnom obede sa prešli Budinským zámkom.

Po prehliadke Budapešti sa vrátili späť do hotela, kde bol pripravený galavečer s programom a hudbou až do úsvitu. V úvode spoločenského večera Bálint Tóth, výkonný riaditeľ CREATON South-East Europe Kft., poďakoval obchodným partnerom za dôveru, ktorú značke CREATON prejavili a naznačil plány do najbližšej budúcnosti.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.