Stop vlhkosti pre vyššiu životnosť strechy

Stop vlhkosti pre vyššiu životnosť strechy

Pre dlhú životnosť strechy z kvalitnej keramickej krytiny CREATON je nutné zaistiť tiež zodpovedajúcu celú skladbu strechy. Na čo vám bude top škridla, ak si pod ňu zvolíte nekvalitnú hydroizolačnú fóliu od neznámeho výrobcu? Stavte na kvalitu poistných hydroizolačných fólií DUO, TRIO a QUATRO od výrobcu CREATON.

K strešnej krytine s predpokladanou dlhou životnosťou (50 a viac rokov) treba vybrať materiály zodpovedajúce jej životnosti. Pri výbere strešného doplnkového sortimentu preto pozerajte najmä na vlastnosti, akými sú životnosť, záruka, technické parametre, odolnosť a samozrejme funkčnosť.

Stop vlhkosti bez ohľadu na podmienky

Odolné poistné hydroizolačné fólie značky Creaton chránia strešnú konštrukciu pred prenikaním zrážok a vlhkosti, prachu a iných nečistôt z vonkajšieho prostredia. Vďaka vysokej priepustnosti vodných pár, napomáhajú bezpečne odviezť vlhkosť z interiéru domu, a tým predlžuje životnosť strechy. Všetky poistné hydroizolačné fólie značky Creaton sú vďaka svojim vlastnostiam vhodné aj do klimaticky náročných podmienok.

Riešenia šité na mieru

Pre uspokojenie rôznych požiadaviek zákazníkov ponúka výrobca Creaton viacero druhov poistných hydroizolačných fólií.

Podstrešnú fóliu s názvom DUO možno charakterizovať ako ekonomicky výhodný variant pre strechy zateplené na celú výšku krokiev.

Fólia TRIO spĺňa zvýšené požiadavky vyplývajúce z geografickej polohy stavby a konštrukcie strechy. Vhodná je aj pre strechy s nízkym sklonom pre vytvorenie podstrešia odolného dažďu.

Fólia QUATRO umožňuje stavebníkovi nasledovať súčasný trend návrhu strechy s minimálnymi sklonmi, slúži pre vytvorenie tzv. vodotesného podstrešia.

Všetky fólie Creaton sú opatrené integrovanou samolepiacou páskou na dôkladné zlepenie prekrytí fólie.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.