Simpla – symbol trendovej strechy

Simpla – symbol trendovej strechy

CREATON predstavuje HIGH-TECH keramickú škridlu Simpla. Hladká krytina pre dosiahnutie minimalistického dizajnu strechy bude na Slovensku dostupná v trendovom čiernom prevedení.

Jednoduchý tvar a čistý dizajn škridly SIMPLA otvárajú nové možnosti pokrytia striech nielen v modernej architektúre, ale aj pri rekonštrukcii stavieb. Krytinu možno použiť už od sklonu strechy 14° (pri vodotesnom podstreší).

Trendová čierna

Keramickú škridlu SIMPLA si možno dopriať v rafinovaných farebných odtieňoch čiernej: NUANCE bridlicová engoba, NUANCE čierna matná engoba a FINESSE čierna glazúra. Krytina má 100 % odolnosť proti UV žiareniu.

Prémiová povrchová úprava sa vyznačuje stálofarebnosťou počas celej životnosti krytiny, a to aj napriek čiernemu farebnému prevedeniu. Najmodernejší technologický proces výroby je zárukou najvyššej kvality keramickej škridly.

Na funkčnosť všetkých škridiel preto CREATON poskytuje záruku až 50 rokov.

Krytinu vrátane systémových strešných doplnkov a poistných hydroizolácií možno kúpiť na predajniach obchodných partnerov CREATON.

Technický list SIMPLA 2016                                                Prezentácia SIMPLA 2016

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.