Reformná škridla dodá potrebnú eleganciu každej streche

Reformná škridla dodá potrebnú eleganciu každej streche

Reformná škridla Terra Optima je optimálnym riešením pokrytia šikmých striech každého tvaru a typu. Univerzálnosť však v tomto prípade neznamená nudnosť. Terra Optima je elegantnou a decentnou dominantou domu.

Táto škridla z „Porýnia“ má svoju bohatú tradíciu nielen na území Nemecka, odkiaľ pochádza, ale aj v Českej republike. Vďaka vysokej kvalite nemeckej výroby a svojej univerzálnosti sa teší obľube u zákazníkov a realizátorov aj u nás.

Vďaka možnosti dostatočného posuvu v hlavovej drážke až 51 mm sa ľahko prispôsobuje vzdialenosti lát, preto je ideálna nielen na novostavby, ale aj na rekonštrukcie striech.

Reformná škridla Terra Optima poskytuje strechám okrem harmonickej elegancie aj dokonalú funkčnosť. Moderný dizajn a tvar jej priehlbín vytvárajú pokojne pôsobiaci povrch strechy, ktorá zaujme okoloidúcich na prvý pohľad. Jej decentnosť však necháva vyznieť v plnej miere črty architektúry a dôraz na jej jednotlivé prvky.

K univerzálnosti tejto krytiny prispieva možnosť klásť ju už od sklonu 16 stupňov (s doplnkovým opatrením).

Novinky vám zašleme aj do mailu.

Zaregistrujte sa
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.