Prvé práce študentskej súťaže sú odovzdané

Prvé práce študentskej súťaže sú odovzdané

Na marketing súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády dorazili prvé práce tretieho ročníka súťaže.

Súťaž EQUITONE – originálne odvetrané fasády je určená študentom odboru architektonické konštrukcie a projektovanie Stavebnej fakulty STU. Tí mohli svoje tvorivé návrhy objektov s fasádnym obkladom EQUITONE vypracovať počas akademického roka 2015/2016.

Študentské práce sa aktuálne zhromaždili na pôde Stavebnej fakulty odkiaľ poputujú k vyhlasovateľovi súťaže. Následne zasadne odborná porota, ktorá posúdi nielen architektonické riešenie stavby, spôsob uplatnenia fasádneho obkladu EQUITONE, ale aj rozsah a kvalitu spracovania projektovej dokumentácie.

Hlasovanie verejnosti

Odborná porota rozhodne o troch najlepších návrhoch a udelení hlavných cien, ktorými sú finančne odmeny. Svoj názor na študentské práce bude mať možnosť vyjadriť aj široká verejnosť.

Na našej facebookovej stránke bude môcť verejnosť hlasovať za svojho favorita, ktorý bude dodatočne odmenený hodnotnou vecnou cenou. Súťaž na facebookovej stránke bude prebiehať v letných mesiacoch.

O spustení online hlasovania za najlepší návrh fasády v podaní študentov Stavebnej fakulty STU vás budeme včas informovať.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.