Príjemný život pod bezpečnou strechou

Príjemný život pod bezpečnou strechou

Betónová škridla je synonymom odolnosti a dlhej životnosti strešnej krytiny. Medzi osvedčené a vyhľadávané výrobky na našom trhu patrí betónová škridla Euronit. Ide o spoľahlivú strešnú krytinu s 30-ročnou zárukou a vyváženými proporciami.

Výnimočnosť betónovej škridly EURONIT spočíva v kombinácii materiálov najvyššej kvality, modernej technológie výroby a dômyselnosti unikátnych konštrukčných riešení. Ich poznávacím znamením je ich nadpojenie pomocou zdvojenej hornej drážky, ktorá účinne bráni vzlínaniu náporového dažďa a prachového snehu.

Tesnosť krytiny maximalizujú zvýšené, pod uhlom stúpajúce bočné drážky. Dvojité spevňujúce rebrovanie zvyšuje stabilitu a pevnosť škridly. Závesné nosy zas umožňujú bezpečné zavesenie na strešné laty. Vďaka špeciálnemu tvaru tiež chránia laty pred vlhkosťou.

Povrchová úprava pre krásu i odolnosť

Krytina EURONIT sa ponúka v dvoch povrchových úpravách, pričom tradičné vyhotovenie predstavuje polomatný povrch.

Povrchová úprava DURATOP je vhodná (nielen) do náročných klimatických podmienok. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti UV žiareniu. Strecha si zachová intenzívne a žiarivé farby počas dlhej doby.

Hladký povrch s úpravou DURATOP eliminuje usadzovanie nečistôt a zaručuje čistotu povrchu škridly. Maximalizuje sa tak prirodzený samočistiaci vplyv dažďa.

Modely pre rozmanitý vzhľad

Škridla EURONIT DURATOP EXTRA svojím miernym tvarom nadväzuje na prvé škridly používané v stavebníctve, ktorých história siaha až do starovekého Ríma. Zaoblené čelné hrany škridly a jemné odrazy svetla umocňujú výraz ideálnej harmónie tejto strešnej krytiny.

Škridla EURONIT DURATOP PROFIL S je klasická škridla – vlna v tradičnom tvare písmena S. Strecha pokrytá touto škridlou nadobúda vzhľad inšpirovaný tvarmi prírody a poskytne vášmu domu estetické a bezpečné prekrytie na mnohé roky.

Povrchová úprava DURATOP dodá obom modelom výnimočný lesk, ktorý vyniká už z diaľky.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.