Pálená škridla prežije majiteľa

Pálená škridla prežije majiteľa

Ak uvažujete nad kvalitnou strechou s dlhou trvácnosťou, siahnite po keramickej strešnej krytine. Jej funkčné vlastnosti ocenia i nasledujúce generácie, pretože dom s pálenou škridlou zvyčajne prežije jej majiteľa.

Odolnú a trvanlivú strešnú krytinu vyrába naša spoločnosť už od nepamäti. Ponúkame rozsiahlu paletu keramických škridiel rôznych tvarov, veľkostí či farieb.

Záruka 50 a viac rokov

Jednou z najdôležitejších otázok, na ktoré sa pri výbere krytiny treba zamerať, je záruka na funkčné vlastnosti materiálu. Na všetky keramické škridly a doplnky a ich vlastnosti funkčnosti poskytuje spoločnosť 50-ročnú záruku. Životnosť pálených škridiel CREATON však môže dosahovať aj sto rokov.

Ak sa pri realizácii strechy dodržia všetky postupy a predpisy, bude keramická krytina slúžiť aj niekoľko generácií. Odolnosť proti poveternostným vplyvom nadobúdajú škridly CREATON jednak kvalitou surovín, ale aj modernou technológiou výroby.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.