Odmeňujeme profesionálnych pokrývačov

Odmeňujeme profesionálnych pokrývačov

Bezproblémové fungovanie šikmej strechy možno zabezpečiť len precíznou prácou realizátora a dokonalým zvládnutím detailov. Preto príde vhod doplnkové príslušenstvo CREATON, za používanie ktorého vás odmeníme.

Zákazník bude mať istotu dokonalej strechy, ak profesionálni pokrývači inštalujú spolu so základnými škridlami aj originálne strešné doplnky. Rozhodli sme sa preto podporiť zvyšovanie počtu dokonalých striech. Vyhlasujeme motivačný systém CREATON CreaPOINT pre profesionálnych pokrývačov, v ktorom odmeňujeme perfektnú inštaláciu s doplnkami CREATON.

CreaPOINT Premium Systém odmeňuje hodnotnými a užitočnými darčekmi odborníkov, ktorí používajú originálne doplnky CREATON nad rámec základných škridiel. Doplnkové materiály CREATON ocení každý realizátor pri zhotovení spoľahlivého odvetrania strechy, tvaroviek a riešenia podstrešia.

Pre získanie bodov sa stačí zaregistrovať, pokryť strechu s niektorými strešnými doplnkami CREATON. Následne získané body za použitie doplnkov a za perfektne odvedenú prácu možno vymeniť za hodnotné a užitočné darčeky.

CreaPOINT Premium Program potrvá do 31. októbra 2017. Body pritom môžu byť zamenené do 31. decembra 2017.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.