Spoločnosť

Sme CREATON Polska a našou hlavnou činnosťou je výhradné zastupovanie svetoznámych značiek stavebného materiálu pre trh Slovenskej republiky.

CREATON – SPOZNAJTE NÁS

CREATON je renomovaná značka strešných riešení s viac než 130-ročnou históriou a skúsenosťami. Je súčasťou medzinárodného koncernu Etex Group, jedného z najväčších holdingov na svete pôsobiacich v odvetví stavebných výrobkov. Vysoká kvalita výrobkov značky CREATON je výsledkom kombinácie dlhoročných skúsenosti s výrobou ťažkých strešných krytín a najmodernejších technologických riešení.

 

CREATON Polska viac ako 20 rokov ponúka najkvalitnejšie keramické a cementové škridly spolu s originálnymi doplnkami a montážnym príslušenstvom. Široká škála rokmi overených riešení je synonymom najlepšieho dizajnu, perfektnej funkčnosti a najdlhšej životnosti. Na území súčasného Poľska máme 2 výrobné závody cementových škridiel: v meste Olkusz v Malopoľskom vojvodstve a v meste Chojnice v Pomoranskom vojvodstve, ako aj v celej Európe najmodernejší závod keramických škridiel v dedine Widziszewo vo Veľkopoľskom vojvodstve. Ostatné závody CREATON sa nachádzajú v celej Európe, okrem iného v Bavorsku a Maďarsku.

 

SILOU CREATON JE:

  • Výnimočná kvalita všetkých ponúkaných výrobkov
  • Bohatá ponuka spĺňajúca individuálne potreby
  • Šetrný prístup k životnému prostrediu a zameranie na trvalo udržateľný rozvoj
  • Spoľahlivé a solídne partnerstvo s našimi obchodnými partnermi

 

CREATON V POĽSKU

CREATON Polska na tuzemskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Počas týchto rokov získala uznanie nielen medzi pokrývačmi, ale aj dôveru tisícok zákazníkov.

 

Keramické a cementové škridly značky CREATON spolu s originálnymi doplnkami a montážnym príslušenstvom tvoria širokú škálu rokmi overených riešení. Výrobky sú dostupné v bohatej palete farieb a povrchov, čo je synonymum najlepšieho dizajnu, perfektnej funkčnosti a najdlhšie životnosti.