Nové webové stránky značky EQUITONE

Nové webové stránky značky EQUITONE

Okrem našich firemných stránok budeme postupne prezentovať jednotlivé značky, ktoré na slovenskom a českom trhu zastupujeme, aj prostredníctovm špecializovaných značkových stránok. Ako prvú by sme vám radi predstavili webovú stránku zameranú na prezentáciu stránky EQUITONE.

Dovoľte nám teda, aby sme Vám predstavili naše nové webové stránky www.equitone.sk a www.equitone.cz, ktoré sú výhradne určené pre prezentáciu značky EQUITONE, ktorej ponuka obsahuje materiál pre vláknocementové odvetrané fasády. Na stránkach nájdete množstvo zaujímavostí z domáceho ale aj zahraničného trhu vrátane referencií a video sekcie, ktorou by sme vás radi inšpirovali.

Veríme, že Vás naše stránky zaujmú. Ich cieľom nie je len samotná propagácia značky a materiálov pre odvetrané fasády. Snažili sme sa predstaviť EQUITONE ako materiály vhodné pre moderný dizajn, ktoré si zachovávajú funkčnosť a ekonomickú výhodnosť.

Kde sa snúbi kvalita, originalita, jedinečnosť, čisté línie, funkčnosť a životnosť – to je EQUITONE! Prajeme Vám veľa úspechov so značkou EQUITONE a tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.