Nové vydania brožúr CREATON

Nové vydania brožúr CREATON

Spoločnosť CREATON vydala nové produktové brožúry, ktoré ocenia nielen koncoví zákazníci, ale aj profesionáli.

Tento rok sme k tradičnému cenníku a katalógu produktov pre rok 2016 pridali aj ďalšie brožúry, ktoré pomôžu zákazníkovi ľahšie sa zorientovať v ponúkanom sortimente.

Projektanti a pokrývači ocenia aktualizované vydanie brožúry Technické informácie 2016 pre pokládku krytiny CREATON spolu s katalógom produktov, v ktorom sú predstavené konkrétne modely keramickej škridly s dlhoročnou tradíciou.

Praktické argumentačné príručky

Okrem toho sme pripravili aj dve nové argumentačné príručky, ktoré ocenia najmä investori.

Brožúra s názvom Naladení na pamiatky načrtáva riešenia pre rekonštrukcie striech budov v historickom prostredí vrátane pamiatkovo chránených objektov.

Brožúra s názvom Rekonštrukcia strechy keramickými škridlami CREATON vymenúva možnosti, ako najefektívnejšie riešiť pokrytie strechy keramickými škridlami.

Všetky aktualizované materiály ponúkajú súbor praktických argumentov, ktoré pokrývači, architekti, projektanti a predajcovia strešnej krytiny môžu využiť pri komunikácii so zákazníkom.

Brožúry sú k dispozícii bezplatne pre všetkých v sekcii Na stiahnutie. V prípade záujmu o brožúru v tlačenej podobe, kontaktujte naše marketingové oddelenie.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.