Nová organizačná zložka CREATON South East Europe (CREATON SEE)

Nová organizačná zložka CREATON South East Europe (CREATON SEE)

Vážený obchodný partner, vážené dámy, vážení páni,

dovoľte aby sme Vás touto cestou poinformovali o niekoľkých zmenách na trhoch, ktoré budú spadať pod našu zodpovednosť. Zmeny sa týkajú trhov na Slovensku, v Českej republike, Slovinsku, Chorvátska, Bosny a Hercegoviny, Srbska, Kosova, Čiernej Hory, Macedónska, Rumunska, Moldavy a Bulharska.

ETEX Group sa v záujme výraznejšieho posilnenia aktivít na trhoch a posilnenia predaja v regióne juhovýchodnej Európy rozhodla zriadiť novú organizačnú zložku s názvom CREATON South East Europe (CREATON SEE) so sídlom v Lenti v Maďarsku. Počnúc dňom 1. Júna 2015 sa všetky aktivity predaja súčasných regionálnych spoločností sústredia pod spoločnosť CREATON SEE.

Vďaka tejto centralizácií sa nám otvárajú nové príležitosti na ďalší rozvoj spoločnosti v oblasti logistiky, marketingu, financií a služieb zákazníkom so silným základom pre ďalší rast v tomto regióne.

V rámci týchto zmien budú naše regionálne profesionálne obchodné tímy naďalej poskytovať služby Vám našim zákazníkom:

Eva Kovačovičová bude pokračovať vo výkone svojej funkcie obchodného manažéra pre Slovensko.

Táto reorganizácia nebude mať žiadny dopad na pobočku so sídlom v Nitre a bude aj naďalej pokračovať, pre regióny v SR a ČR, v nezmenej podobe a poskytovaní služieb prostredníctvom existujúceho oddelenia zákazníckeho servisu.

Rovnako ani v tíme obchodných zástupcov nedôjde k žiadnym zmenám. Všetci naši súčasní obchodní zástupcovia Vám budú aj naďalej poskytovať rovnakú podporu a starostlivosť ako doteraz.
S cieľom zvýšenia podpory predaja na trhu so strešným materiálom sme zriadili pre región Českej republiky novú pozíciu obchodného manažéra, ktorú bude od 1. Júla 2015 zastávať p. Ján Konštancký.

Súbežne vykonávame aj reorganizáciu v predaji značky EQUITONE; v blízkej budúcnosti prijme spoločnosť CREATON SEE obchodného manažéra zodpovedného za predaj fasádnych materiálov pre celý juhovýchodný región.

Nižšie uvádzame firemné kontaktné údaje spoločnosti CREATON South-East Europe:

Názov: CREATON South-East Europe Kft
Registrované sídlo spoločnosti: 8960 Lenti Cserépgyár u. 1, Maďarsko
Daňové identifikačné číslo: 12766680-2-20
Identifikačné číslo organizácie: HU12766680
Registračné číslo spoločnosti v Obchodnom registri: 20-09-066613

Banka: ING Hungary
Bankový účet EUR: HU71 1378 9017 0717 0001 0000 0000
Bankový účet CZK: HU 88 1374 2014 0717 0001 0000 0000
SWIFT: INGHUHB

Veľmi by sme ocenili, keby ste spoločnosti CREATON SEE dôverovali rovnako, ako ste v uplynulých rokoch dôverovali nám.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.