Nemecký model zaujal Slovákov

Nemecký model zaujal Slovákov

Ekonomická megaškridla CREATON MAGNUM sa vďaka mimoriadnej hospodárnosti, ušľachtilému dizajnu a prémiovej kvalite udomácnila aj na slovenskom trhu.

Škridla MAGNUM patrí vďaka spotrebe od 8,2 ks/m2 medzi najväčšie veľkoformátové posuvné modely CREATON. Originálny nemecký model vyššej kategórie MAGNUM umožňuje pri maximálnej hospodárnosti dosiahnuť prvotriednu kvalitu strechy.

Harmonický dizajn a kvalita

Vyvážené proporcie keramickej škridly MAGNUM s charakteristickou elegantnou vlnou zaujmú na prvý pohľad. Najmodernejší technologický proces výroby zaručuje nielen bezchybný vzhľad strechy, zabezpečuje tiež dokonalú funkčnosť. Krytina je 100 % odolná proti UV žiareniu, pričom prémiová povrchová úprava engoba zabezpečuje stálofarebnosť počas celej životnosti krytiny.

Keramickú krytinu MAGNUM možno klásť už od sklonu strechy 12° pri vodotesnom podstreší.

Model MAGNUM sa vyrába na najmodernejších výrobných linkách v nemeckom výrobnom závode Autenried. Aj vďaka tomu poskytujeme na funkčné vlastnosti škridly záruku až 50 rokov.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.