Najpredávanejšie škridly roku 2015

Najpredávanejšie škridly roku 2015

Zákazníci si obľúbili keramickú strešnú krytinu značky CREATON. Dôkazom ich dôvery je zvýšený dopyt po výrobkoch CREATON v roku 2015. Svoje nezastupiteľné miesto si v tomto roku udržala aj betónová strešná krytina EURONIT.

Pálená škridla CREATON ponúka vysokú kvalitu a moderný dizajn. Nemecký výrobca so 130-ročnou históriou sa môže pochváliť bohatými skúsenosťami s výrobou pálenej krytiny. V roku 2015 významne narástol počet zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre značku CREATON.

Medzi najobľúbenejšie modely keramickej krytiny patrili BALANCE a RAPIDO, ktoré sa vyrábajú v maďarskom výrobnom závode v Lenti. Tieto modely spája tvar typický pre náš región, ako aj veľký formát, ktorý okrem atraktívneho vzhľadu strechy prináša aj úsporu.

Veľkoformátová posuvná keramická škridla BALANCE s hladkým povrchom patrí medzi najobľúbenejšie modely v tvare klasickej vlny na Slovensku. Zaujme vyváženosťou tvaru, proporcií a hospodárnosťou so spotrebou od 8,4 ks/m2. Vďaka prepracovanému systému vodných drážok je zároveň vhodná aj na použitie pri nízkych sklonoch striech od 12°.

Model RAPIDO vychádza z tradičného tvaru dvojitej falcovanej škridly, ktorý bol upravený do veľkého formátu. Ide o najhospodárnejší model na trhu. RAPIDO presvedčí tak svojou kvalitou, ako aj cenou – vďaka spotrebe od 8,1 ks/m2 ide o cenovo najvýhodnejší model značky CREATON.

Betón drží pozície

Medzi osvedčené a vyhľadávané výrobky na našom trhu patrí aj betónová škridla EURONIT, na ktorej funkčné vlastnosti poskytuje výrobca až 30-ročnú záruku. V roku 2015 zosilnel záujem o škridlu EURONIT EXTRA s tradičným tvarom a špeciálnou odolnou povrchovou úpravou DURATOP v atraktívnom farebnom prevedení mokka.

Model EURONIT EXTRA svojím miernym tvarom nadväzuje na prvé škridly používané v stavebníctve.  Vďaka akrylovej farbe je povrch škridiel hladký, stálofarebný a s minimálnou možnosťou zachytávania nečistôt. Povrchová úprava zvyšuje tiež odolnosť škridly proti UV žiareniu, vďaka čomu si strecha zachováva intenzívne farby po dlhé roky.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.