Nadčasová vláknocementová krytina

Nadčasová vláknocementová krytina

Vláknocement je tradičný materiál, ktorý si nachádza uplatnenie aj na moderných stavbách. Vláknocementová krytina CREATON ETERNIT pristane tak strechám, ako aj fasádam.

Vláknocementová krytina vzniká z vyváženej kombinácie prírodných surovín a organických vlákien, ktorých výroba pochádza z najaktuálnejších technologických poznatkov. Modernou technológiou výroby nadobúdajú vláknocementové šablóny CREATON ETERNIT pevnosť, stálosť, odolnosť proti poveternostným podmienkam a nehorľavosť.

Pre nadčasovo krásnu strechu

Funkčným vlastnostiam vláknocementovej krytiny zdatne sekundujú široké estetické možnosti použitia maloplošných vláknocementových šablón. Rozmanité štýly nových i obnovovaných striech možno dosiahnuť pomocou rôznych tvarov šablón, farebných prevedení, či viacerými spôsobmi krytia.

Kvalitné maloplošné vláknocementové šablóny možno ukladať na strechu v nasledujúcimi spôsobmi:

Francúzske krytie prepožičiava streche domu elegantný vzhľad.
Nemecké krytie splní požiadavku na klasickú, a zároveň modernú strechu.
Dvojité krytie zabezpečí moderný vzhľad strechy s čistými líniami.

Vláknocement pristane aj fasáde

Výhodou, ktorú vláknocementové šablóny stavebníkom prinášajú, je možnosť ich využitia nielen na zastrešenie budovy, ale aj ako originálny obklad fasády.

Zladenie strechy a fasády je často využívaným architektonickým prvkom modernej architektúry. Jednotná obálka budovy ponúka nielen homogénny vzhľad, má aj praktické využitie.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.