Na jeseň stavajte výhodne

Na jeseň stavajte výhodne

Ušetrite na stavbe alebo výmene strechy z kvalitných škridiel. Počas jesennej akcie môžete výhodne nakúpiť vybrané modely prémiovej keramickej krytiny CREATON a osvedčenej betónovej krytiny EURONIT.

Výhodný nákup počas jesennej akcie môžete uskutočniť od 15. augusta do 15. septembra 2016. Za mimoriadne výhodných podmienok možno kúpiť obľúbené modely veľkoformátovej keramickej strešnej krytiny CREATON: Balance, Rapido, Futura a Domino. Špeciálna akcia sa vzťahuje aj na nový model Maxima, ktorý je vďaka osvedčenému tvaru mimoriadne vhodný najmä na rekonštrukcie striech, ale uplatní sa aj na novostavbách.

Na funkčné vlastnosti keramických škridiel CREATON poskytuje výrobca záruku 50 rokov. Ak sa pri návrhu strechy a kladení škridiel dodržia všetky predpísané pravidlá a predpisy, krytina vydrží aj celé generácie.

V rámci jesennej akcie možno výhodne kúpiť aj betónovú strešnú krytinu EURONIT, na ktorej funkčné vlastnosti výrobca ponúka 30 ročnú záruku.

Jesenná akcia prebieha od 15. augusta do 15. septembra 2016 v predajniach stavebnín zmluvných partnerov Creaton SEE Slovensko.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.