Môžete hlasovať za najlepší študentský návrh fasády

Môžete hlasovať za najlepší študentský návrh fasády

Za najlepší návrh fasády v podaní študentov Stavebnej fakulty STU môžete hlasovať už v júli na našej facebookovej stránke.

Do tretieho ročníka súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády – sa tradične zapojili študenti 5. ročníka odboru architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej fakulte STU.

Počas školského roka 2015/2016 spracúvali projektovú dokumentáciu pre stavebný projekt a následne pre realizačný projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu s odvetranou fasádou EQUITONE.

Podmienkou bolo použitie obkladového materiálu EQUITONE na fasádu a aspoň jedného okruhu detailov značky EQUITONE. Na konci akademického roka sa do súťaže prihlásilo celkovo 28 študentov.

Autor každého návrhu, ktorý bude doručený na marketing súťaže, bude odmenený atraktívnou knižnou výhrou. Autori najlepších návrhov, podľa hodnotenia odbornej poroty, si odnesú zaujímavú finančnú výhru.

Okrem odbornej poroty bude mať možnosť vyjadriť sa k prácam aj široká verejnosť.

Súťaž o najsympatickejší súťažný návrh

Ktokoľvek môže na našej facebookovej stránke zahlasovať za svojho favorita. O víťazovi rozhodne najvyšší počet lajkov v galérii, ktorá bude verejná v deň začiatku súťaže. Online hlasovanie bude spustené 15. 7. 2016 a potrvá do polovice augusta. Víťaz online hlasovania s najvyšším počtom likeov si odnesie hodnotnú vecnú výhru.

Jeden z hlasujúcich bude odmenený hodnotnou knižnou výhrou. S menami všetkých víťazov a výhercov sa zoznámime počas slávnostného vyhlásenia výsledkov, ktoré sa uskutoční koncom septembra 2016 na Stavebnej fakulte Slovenskej Technickej Univerzity.

Veľa šťastia prajeme všetkým zúčastneným!

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.