Modernou technológiou k tradičnej strešnej krytine

Modernou technológiou k tradičnej strešnej krytine

Rapido je dokonalá, dvojito falcovaná pálená keramická krytina. Je vysoko hospodárna a splní všetky očakávania, ktoré sú na tento typ krytiny kladené.

Vďaka veľkému formátu znižuje CREATON RAPIDO spotrebu len na 8,1 ks/m2. Pre pokládku je potrebné použiť menej lát, šetrí prácu pokrývača a umožňuje rýchlejšiu a pohodlnejšiu inštaláciu. K extrémnej spoľahlivosti a kráse vzbudzujúcej pozornosť sa pridávajú všetky prvky špičkového výrobku CREATON s veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu.

CREATON RAPIDO sa vyrába najmodernejšou technológiou z veľmi kvalitnej hliny, čo dokladá sýto červená farba krytiny. Vďaka náročnej technológií vypaľovania nad 1000°C získava krytina presný rozmer, perfektnú pevnosť a hladký povrch, ktorý zabraňuje usadzovaniu nečistôt. Zaručená je tým aj farebná stálosť, ktorá vydrží Vašej streche po desaťročia.

To všetko prispelo k tomu, že si všeobecne krytiny CREATON získali výbornú povesť medzi laickou, ale i širokou odbornou verejnosťou. Pri výraznej technike falcovania s dvojitou bočnou drážkou a vysokými mostíkmi sa oporné rebrá na zadnej strane a tri závesné nosy starajú o trvalú bezpečnosť. Krytinu je možno pokladať ako na väzbu, tak na strih. Veľký rozsah posunu v hlavovej časti až o 31 mm umožňuje použiť krytinu ako na rekonštrukciu, tak na Váš nový dom už od sklonu 10°.

Zaujali vás informácie v tomto článku?

Rapido v detaile
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.