Moderná betónová škridla EURONIT Kapstadt je späť

Moderná betónová škridla EURONIT Kapstadt je späť

Priaznivcov moderného dizajnu poteší návrat tvarovo jednoduchej betónovej krytiny EURONIT Kapstadt. Plochá škridla podčiarkne čisté línie, originalitu a moderný vzhľad strechy.

Betónová škridla EURONIT Kapstadt vyniká jednoduchým tvarom a hladkým povrchom. Skrytý bočný zámok umožňuje dosiahnuť vizuálne dokonale usporiadaný povrch. Vhodne doplní budovy, ktoré sa vyznačujú moderným architektonickým riešením a čistými, priamymi líniami.

Hladká betónová škridla EURONIT KAPSTADT

EURONIT Kapstadt je dostupná v troch moderných farbách:

  1. klasická červená,
  2. sivá,
  3. antracitová.

Povrchová úprava zvyšuje odolnosť škridly proti UV žiareniu a je zárukou trvácnosti farby. Škridla EURONIT Kapstadt je vhodná pre strechy so sklonom od 15° pri vytvorení vodotesného podstrešia.

Technický list EURONIT Kapstadt

Excelentná funkčnosť

Moderný dizajn dopĺňa bezchybná funkčnosť betónových škridiel EURONIT. Napojenie pomocou zdvojenej hornej drážky účinne bráni vzlínaniu náporového dažďa a prachového snehu. Tesnosť krytiny maximalizujú zvýšené bočné drážky. Dvojité spevňujúce rebrovanie zvyšuje stabilitu a pevnosť škridly.

Záruka 30 rokov

Betónová strešná krytina EURONIT je rozumná investícia. Škridla sa vyrába z prírodných surovín. Odoláva poveternostným vplyvom, ale aj agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Vyznačuje sa tvarovou stálosťou a nehorľavosťou. Aj preto ponúkame na jej funkčné vlastnosti záruku 30 rokov.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.