Magnum – Ekonomická megaškridla

Magnum – Ekonomická megaškridla

Veľkoformátová keramická škridla CREATON Magnum vyniká mimoriadnou hospodárnosťou, dizajnom a prémiovou kvalitou.

Škridla Magnum sa vyznačuje mimoriadnou hospodárnosťou a vysokou kvalitou výroby. Vďaka spotrebe od 8,2 ks/m2 patrí medzi naše najväčšie veľkoformátové posuvné škridle.

Veľký rozmer sa priaznivo prejaví aj na celkových nákladoch na zhotovenie strechy. „Škridla Magnum vyniká pomerom kvality a ceny. Umožňuje dosiahnuť prvotriednu kvalitu na streche pri maximálnej hospodárnosti,“ hovorí Eva Kovačovičová, naša obchodná riaditeľka pre Slovenskú republiku.

Magnum je originálny nemecký model vyššej kategórie. Svojimi kvalitami má však ambície zaujať aj zákazníkov na Slovensku. Predĺžili sme preto špeciálnu predajnú akciu na model Magnum vrátane doplnkov aj na mesiac október 2016.

To znamená, že na predajniach našich obchodných partnerov možno model Magnum kúpiť do konca októbra mimoriadne výhodne.

Harmonický dizajn

Vyvážené proporcie keramickej škridly Magnum, charakteristické elegantnou vlnou, prepožičiavajú streche atraktívny vzhľad. Tvar škridly sa vyznačuje technicky prepracovanými detailmi pre zabezpečenie dokonalej funkčnosti. Vďaka technológii spracovania ponúka škridla čisté línie a hladké hrany, čo sa tiež priaznivo prejavuje pri manipulácii a kladení na streche. Krytinu možno klásť už od sklonu strechy 12° pri vodotesnom podstreší.

Krytina má 100 % odolnosť proti UV žiareniu. Prémiová povrchová úprava engoba sa vyznačuje stálofarebnosťou počas celej životnosti krytiny. Škridlu Magnum si možno dopriať v nasledujúcich farebných odtieňoch:

  • prírodná červená,
  • medenočervená engoba,
  • bridlicová engoba,
  • čierna engoba.

Vysoká kvalita výroby

Najmodernejší technologický proces výroby je zárukou najvyššej kvality veľkoformátovej krytiny. Model Magnum sa vyrába na najmodernejších výrobných linkách v nemeckom výrobnom závode Autenried. Vďaka vnútorným predpisom pre výrobu krytiny naša značka vysoko prekračuje štandardné požiadavky európskej normy EN 1304, ktoré sú kladené na keramickú krytinu.

Vďaka tomu poskytujeme na funkčné vlastnosti škridiel CREATON záruku až 50 rokov.

Prezentácia CREATON Magnum 2016

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.