Letná akcia na pálenú krytinu

Letná akcia na pálenú krytinu

Využite letnú akciu na kvalitnú keramickú strešnú krytinu. Obľúbený model keramickej strešnej krytiny značky CREATON získate do konca augusta mimoriadne výhodne.

Stavebníci vo všetkých slovenských regiónoch môžu v lete získať špeciálne zľavy na keramickú krytinu CREATON. „Na základe úspešnosti predaja sme v jednotlivých regiónoch vytipovali preferované modely keramickej strešnej krytiny, ktoré bude možné v lete kúpiť mimoriadne výhodne,“ vysvetľuje Eva Kovačovičová, obchodná riaditeľka CREATON.

Stavebníci na západnom Slovensku obľubujú najmä nemecké modely DominoFutura a Magnum. Záujmu sa tu tešia aj všestranné veľkoformátové škridly Titania a Maxima. Zákazníci na strednom a východom Slovensku vyhľadávajú modely Domino, Futura, Titania a Maxima. Všetky tieto škridly bude možné počas mimoriadnej letnej akcie kúpiť za zvýhodnené ceny.

Každá z krytín bude k dispozícii so širokým doplnkovým príslušenstvom pre dokonalé zvládnutie každého detailu. Akcia prebieha do 31. augusta 2017 v predajniach stavebnín zmluvných partnerov CREATON SEE Slovensko.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.