Kompletná ponuka betónovej krytiny

Kompletná ponuka betónovej krytiny

Štyri atraktívne modely betónovej strešnej krytiny CREATON sa udomácnili na našom trhu. Pozrite si kompletnú ponuku pre dokonalé stvárnenie šikmej strechy.

Betónové škridly CREATON sa vyrábajú pomocou najmodernejších technológií z kvalitných prírodných surovín.
Každý model škridly ponúka vysoké krajné zvlnenie s otvorenou bočnou medzerou, ktorá sa stará o lepší odvod vody, odľahčenie spojov a zabraňuje zachytávaniu nečistôt a usadzovaniu machov na povrchu. Rebrovanie v päte škridly sa stará o ochranu pred snehom a hnaným dažďom.

Na funkčné vlastnosti modelov HEIDELBERG, GÖTEBORG, VERONA a plochej škridly KAPSTADT sa vďaka tomu vzťahuje záruka 30 rokov.

Farby a doplnky pre dlhú životnosť

Betónová krytina je dostupná v rozmanitých farebných prevedeniach a povrchových úpravách. Všetky modely, s výnimkou škridly VERONA, možno dostať v prevedení s dvoma povrchovými úpravami: Planar a DuraTop Pro, vďaka ktorým si strecha zachová intenzívne farby dlhý čas. Pre skvelý výsledok a bezproblémovú funkčnosť strechy ocení každý realizátor i investor doplnkové materiály CREATON. Tie možno spoľahlivo využiť pri zhotovení odvetrania strechy, riešenia podstrešia a pod.

Z diaľky rozpoznateľný, vlnitý tvar modelu CREATON GÖTEBORG priťahuje pozornosť a na streche pôsobí harmonicky.
goeteborg
Model CREATON Heidelberg zapadne svojím klasickým vzhľadom na rekonštrukcie i novostavby.
heidelberg
Plochá škridla CREATON KAPSTADT podčiarkne čisté línie, originalitu a moderný vzhľad strechy.
kapstad
Škridla CREATON VERONA prináša na strechu stredomorský pôvab.
verona

Plochá škridla CREATON KAPSTADT podčiarkne čisté línie, originalitu a moderný vzhľad strechy.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.