Kompletná ponuka betónovej krytiny

Kompletná ponuka betónovej krytiny
beton-2x1

Štyri atraktívne modely betónovej strešnej krytiny CREATON sa udomácnili na našom trhu. Pozrite si kompletnú ponuku pre dokonalé stvárnenie šikmej strechy.

Betónové škridly CREATON sa vyrábajú pomocou najmodernejších technológií z kvalitných prírodných surovín.
Každý model škridly ponúka vysoké krajné zvlnenie s otvorenou bočnou medzerou, ktorá sa stará o lepší odvod vody, odľahčenie spojov a zabraňuje zachytávaniu nečistôt a usadzovaniu machov na povrchu. Rebrovanie v päte škridly sa stará o ochranu pred snehom a hnaným dažďom.

Na funkčné vlastnosti modelov HEIDELBERG, GÖTEBORG, VERONA a plochej škridly KAPSTADT sa vďaka tomu vzťahuje záruka 30 rokov.

Farby a doplnky pre dlhú životnosť

Betónová krytina je dostupná v rozmanitých farebných prevedeniach a povrchových úpravách. Všetky modely, s výnimkou škridly VERONA, možno dostať v prevedení s dvoma povrchovými úpravami: Planar a DuraTop Pro, vďaka ktorým si strecha zachová intenzívne farby dlhý čas. Pre skvelý výsledok a bezproblémovú funkčnosť strechy ocení každý realizátor i investor doplnkové materiály CREATON. Tie možno spoľahlivo využiť pri zhotovení odvetrania strechy, riešenia podstrešia a pod.

Z diaľky rozpoznateľný, vlnitý tvar modelu CREATON GÖTEBORG priťahuje pozornosť a na streche pôsobí harmonicky.
goeteborg
Model CREATON Heidelberg zapadne svojím klasickým vzhľadom na rekonštrukcie i novostavby.
heidelberg
Plochá škridla CREATON KAPSTADT podčiarkne čisté línie, originalitu a moderný vzhľad strechy.
kapstad
Škridla CREATON VERONA prináša na strechu stredomorský pôvab.
verona

Plochá škridla CREATON KAPSTADT podčiarkne čisté línie, originalitu a moderný vzhľad strechy.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.