Keramika podčiarkne čaro fasád

Keramika podčiarkne čaro fasád

Krásu a odolnosť keramiky možno rozvíjať aj netradične, napríklad na fasádach budov. Na náš trh dodávame fasádny keramický obklad Creaton Tonality pre atraktívny vzhľad a maximálnu ochranu fasády.

Fasádny obklad Creaton Tonality sa vyrába unikátnym patentovaným výrobným procesom Keralis, pri ktorom dochádza k prefarbeniu priamo v zmesi a následnému výpalu pri teplote viac ako 1200 °C. Obklad tak nadobúda jedinečné mechanické vlastnosti a vyznačuje sa veľmi nízkou nasiakavosťou a hladkým povrchom. Zlomové zaťaženie tvarovky je 3000 N. Vďaka týmto vlastnostiam vytvára dokonalý ochranný štít obvodového plášťa budovy.

Obklad je overeným výrobkom na našom trhu už desiatky rokov. Vďaka použitiu kvalitných surovín, ktoré sú spracované precíznou nemeckou technológiou, sú keramické tvarovky stálofarebné, mrazuvzdorné a odolné proti pôsobeniu poveternostných podmienok.

Rýchla a jednoduchá montáž

Obklad Creaton Tonality umožňuje nápadité konštrukčné či dizajnové riešenia fasád nielen komerčných budov, ale aj bytových či rodinných domov. Dodáva sa v hrúbke 22 a 26 mm.

Montuje sa veľmi jednoducho a rýchlo zavesením na originálny BAS závesný systém, ktorý sa pripevňuje na zvislú podkonštrukciu alebo zavesením na ADS systém. Obidva spôsoby umožňujú bezproblémovú prípadnú výmenu či demontáž obkladu.

Štandardne sa tento keramický fasádny obklad ponúka s tromi systémovými závesnými podkonštrukciami, ktoré sú vyrobené z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny.

Minimálna údržba

Fasádny obklad Creaton Tonality je k dispozícii s ušľachtilými povrchmi a tiež prefabrikovanou, trvalou a účinnou ochranou proti graffiti, ktorá je súčasťou technológie povrchovej úpravy Keralis.

Obklad sa ponúka v troch dizajnových úpravách s hladkým, ryhovaným alebo drážkovaným povrchom. Množstvo zaujímavých efektov na fasádach umožňuje vytvárať široká škála až 50-tich farebných odtieňov.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.