Kde kúpiť

Hľadáte predajcu alebo realizátora, u ktorých môžete nakúpiť naše produkty alebo si nechať zrealizovať potrebné práce? Využite tento pohodlný nástroj a nájdite autorizovaného partnera, ktorý je k vám najbližšie.

   Návod na používanie

   Pre vyhľadanie partnerov použite tento postup:

   1. Zadajte vašu polohu

   Do políčka Vaša poloha zadajte miesto, kde sa nachádzate. Miesto môžete zadať ako názov mesta, ulice a mesta alebo ako PSČ. Okrem vyhľadania partnerov poslúži tento údaj aj na prepočítanie najbližšej cesty k jednotlivým partnerom, ktorú si následne môžete zobraziť na mape (viac nižšie).

   2. Vyberte rádius vyhľadávania

   Z vyklápacieho políčka vyberte okruh od vašej polohy, v ktorom chcete zobraziť našich partnerov. Takto regionálne obmedzíte vyhľadávanie.

   3. Vyhľadajte dostupných partnerov

   Kliknutím na tlačidlo vyhľadať sa na mape zobrazia partneri, ktorí sa nachádzajú vo vybranom regionálnom okruhu voči vašej polohe. Okrem ich polohy na mape ich nájdete v textovej forme aj pod mapou.

   Kontaktné informácie môžete získať kliknutím na pozície na mape a zároveň aj v zozname pod mapou. Na oboch miestach nájdete aj linku Získaj trasu. Po kliknutí na ňu sa v novom okne otvorí mapa so zobrazenou trasou z vašej polohy k vybranému partnerovi.

   V prípade problémov nás kontaktujte.