Jesenná akcia na strešnú krytinu

Jesenná akcia na strešnú krytinu

Začnite jesennú stavebnú sezónu výhodným nákupom. Obľúbené modely keramickej strešnej krytiny CREATON a kvalitnú betónovú škridlu EURONIT môžete získať za mimoriadne výhodných podmienok do konca septembra.

Pálenú strešnú krytinu od tradičného nemeckého výrobcu CREATON a spoľahlivú betónovú krytinu EURONIT kúpite do 30. septembra mimoriadne výhodne. Zľavu môžete získať na modely pálenej strešnej krytiny CREATON: Balance, Rapido a Optima a na betónovú strešnú krytinu EURONIT.

Akcia prebieha v predajniach stavebnín zmluvných partnerov Creaton SEE Slovensko.

Model Rapido vychádza z tradičného tvaru dvojitej falcovanej škridly prevedeného do veľkého formátu. Bezpečné uchytenie škridly zaisťujú tri závesné ozuby. Rapido presvedčí ako svojou kvalitou, tak aj cenou – vďaka spotrebe od 8,1 ks/m2 ide o cenovo najvýhodnejší model značky CREATON.

Model Balance patrí u nás medzi najobľúbenejšie typy keramickej strešnej krytiny. Na streche vytvára príjemný optický efekt vlny s charakteristickými čistými líniami, vďaka čomu oslovuje veľký okruh zákazníkov.

Univerzálna škridla Optima v sebe spája nemeckú kvalitu so súčasnými požiadavkami na moderný vzhľad. Vďaka možnosti veľkého posuvu v hlavovej časti až 51 mm a jej optimálnym formátom so spotrebou od 11,9 ks/m2), tvorí ideálnu strešnú krytinu pre novostavby aj rekonštrukcie.

Betónová strešná škridla EURONIT s tradičným tvarom a špeciálnou odolnou povrchovou úpravou Duratop sa vyznačuje vysokou odolností proti UV žiareniu. Špeciálne pod uhlom zvýšené bočné drážky zaisťujú vyššiu ochranu proti vetrom hnanom daždi či prachovému snehu.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.