Jesenná akcia na strešnú krytinu

Jesenná akcia na strešnú krytinu

Do konca septembra možno získať zaujímavé zľavy na prémiovú keramickú strešnú krytinu CREATON.

Predajná akcia sa vzťahuje na nemecké modely keramickej krytiny CREATON: Domino, Futura, ale aj na všestranné veľkoformátové škridly Titania a Maxima. Zákazníci na západnom Slovensku si môžu výhodne objednať aj prémiovú škridlu Magnum.

Nemecký výrobca CREATON má viac ako 130-ročné skúsenosti s výrobou keramickej krytiny, preto poskytuje na funkčnosť škridiel záruku až 50 rokov. Škridly CREATON vynikajú svojou presnosťou, ako aj širokou ponukou farebných povrchových úprav, vrátane exkluzívneho čierneho prevedenia.

Jesenná akcia na keramickú i betónovú krytinu

Počas trvania predajnej akcie možno výhodne kúpiť aj osvedčenú betónovú strešnú krytinu CREATON, na jej funkčné vlastnosti poskytuje výrobca 30-ročnú záruku.

Jesenná akcia na keramickú a betónovú strešnú krytinu potrvá do konca septembra 2017 v predajniach stavebnín zmluvných partnerov Creaton SEE Slovensko.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.