Inovatívny montážny systém solárnych zariadení

Inovatívny montážny systém solárnych zariadení

Výrobcovia strešných krytín musia držať krok s vývojom moderných technológií a prispôsobovať ponuku svojho doplnkového inštalačného materiálu aktuálnym požiadavkám trhu. Špecializovaný systém pre inštaláciu strešných solárnych panelov značky Creaton preto vychádza v ústrety všetkým progresívne a ekologicky zmýšľajúcim majiteľom budov.

Systém na montáž strešných solárnych systémov umožňuje ich bezpečné, rýchle a predovšetkým jednoduché uchytenie na strechy budov. Veľmi jednoduchá manipulácia bez nutnosti úpravy krytiny a rýchla inštalácia bez vzniknutého prachu pri rezaní krytiny zjednodušujú život pokladačom striech ako aj samotným majiteľom budovy.

Montáž originálneho systému solárneho držiaka pre prípravu inštalácie, dnes veľmi populárnych solárnych zariadení na strechu zaručuje najvyššiu možnú ochranu pred prenikaním dažďa do strešného priestoru.

Systém na montáž solárnych systémov od značky Creaton je dokonale prispôsobený celej modelovej ponuke solárnych panelov a je k dispozícii pre takmer všetky typy škridiel Creaton. K dispozícii sú tri veľkosti držiakov – 60, 70 a 80 mm – pre všetky dostupné modely krytiny a používané hrúbky strešných lát.

Len týmto systémovým spôsobom je možné zaručiť skutočne perfektné prevedenie.

Premyslený systém

Dlhodobé, desaťročiami overené skúsenosti pretavil výrobca škridiel Creaton do skutočne premysleného systému. Medzi jeho hlavné prednosti patrí predovšetkým:

  • Bezpečnosť: Vyššia ochrana pred zatečením, oproti bežnému riešeniu úpravou základnej škridly.
  • Rýchlosť: Rýchlejšia montáž vďaka jednoduchosti systému prevedenia.
  • Čistota: Poskytuje bezprašnú inštaláciu bez nutnosti použitia brúsneho kotúča pre úpravu škridly.
  • Optimálne riešenie: Dostupné skoro pre všetky typy škridiel značky Creaton (pozri montážny návod).

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.