Hlasovanie za najlepší návrh fasády už beží

Hlasovanie za najlepší návrh fasády už beží

Do polovice augusta máte možnosť hlasovať na našej facebookovej stránke za najlepší návrh fasády v podaní študentov Stavebnej fakulty STU. Podporte svojho favorita v online hlasovaní.

Účastníci 3. ročníka študentskej súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády predstavili svoje návrhy širokej verejnosti. Na našej facebookovej stránke si môžete pozrieť 21 prác študentov 5. ročníka odboru architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej fakulte STU. Objekty, na ktorých sa uplatnil všestranný výraz obkladového materiálu EQUITONE, môžete oceniť svojím hlasom aj vy.

Odmena pre hlasujúceho

Ktokoľvek môže na našich facebookových stránkach zahlasovať za svojho favorita. O víťazovi rozhodne najvyšší počet lajkov v galérii na našej facebookovej stránke. Online hlasovanie potrvá do polovice augusta. Víťaz online hlasovania s najvyšším počtom likeov si odnesie atraktívnu vecnú výhru.

Odmena čaká aj na hlasujúcich fanúšikov. Losovanie spomedzi hlasujúcich určí počas slávnostného vyhlásenia výsledkov víťaza zaujímavej knihy.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády sa uskutoční začiatkom októbra 2016 na Stavebnej fakulte Slovenskej Technickej Univerzity.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.