Hladká škridla pre modernú strechu

Hladká škridla pre modernú strechu
domino-1170x585

Jednoduchý tvar a hladký povrch škridly DOMINO zaujme na prvý pohľad.

Moderná plochá škridla CREATON DOMINO je neodolateľnou kombináciou moderného vzhľadu a prvotriednej kvality keramickej krytiny. Jej čisté línie vytvárajú elegantný a jedinečný vzhľad strechy, ktorý ocenia majitelia rodinných domov. Z kvalitných surovín ju za pomoci špičkovej technológie vyrába tradičný nemecký výrobca CREATON.

Výhodný pomer ceny a výkonu

Spotreba maloformátových škridiel DOMINO sa pohybuje od 12,4 ks/m2. To pri realizácii strechy predstavuje optimálny pomer ceny a výkonu. Na nákladoch na zhotovenie strechy sa priaznivo prejaví aj jednoduchá montáž. Krytinu DOMINO možno použiť už od sklonu strechy 15° (pri vodotesnom podstreší). Uplatní sa tak na rekonštrukciách, ako aj na novostavbách.

Spoľahlivá strecha

Stavebník ocení aj ďalšie výhody, ktoré mu hladká škridla ponúka. Škridla DOMINO má iba jednu bočnú drážku, ale vzhľadom na jej dostatočnú hĺbku a šírku je zabezpečený rýchly odtok vody. Bočné prekrytie chráni pred prienikom vody a nečistôt medzi škridly pri silnom vetre. Celá koncepcia bočných drážok bola vyvinutá na základe viac ako storočných skúseností. CREATON ponúka záruku až 50 rokov na funkčnosť pre všetky škridly.

Široká ponuka farieb

Atraktívna hladká pálená krytina DOMINO je dostupná vo viacerých atraktívnych farebných odtieňoch a povrchových úpravách: prírodná červená, medenočervená engoba, vínovočervená engoba, sivá engoba, bridlicová engoba, čierna matná engoba, bridlicová glazúra a čierna glazúra.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.