FUTURE glazúra pristane

FUTURE glazúra pristane

Hladká keramická škridla FUTURA patrí medzi vyhľadávané exkluzívne modely pálenej strešnej krytiny CREATON. Mimoriadne atraktívny vzhľad dosahuje v kombinácii s povrchovou úpravou glazúrou.

Veľkoformátová pálená krytina FUTURA predstavuje vhodné riešenie aj pre strechy s nízkym sklonom. Okrem toho, že spĺňa náročné technické požiadavky, vyniká jedinečným dizajnom. „Model FUTURA patrí do vyššej kategórie keramických krytín. Medzi slovenskými zákazníkmi je žiadaná najmä pri zhotovovaní striech rezidenčných objektov,“ konštatuje  Eva Kovačovičová, obchodná riaditeľka CREATON pre Slovenskú republiku.

Lákavá povrchová úprava

Tvar modelu FUTURA predvádza striedanie mäkkých prechodov medzi svetlom a tieňom, čo má za následok vynikajúci optický vzhľad celej plochy. Tento vizuálny efekt ešte viac zvýrazní povrchová úprava glazúrou. Glazúra zabezpečí krytine nielen dokonalý a nemenný vzhľad, ale aj účinnú ochranu pred tvorbou machu a znečistením.

Model FUTURA je dostupný v troch farebných odtieňoch exkluzívnej kolekcie farebných glazúr NOBLESSE. Druhou možnosťou je štandardizovaná povrchová úprava glazúrou FINESSE. Tú si možno dopriať v nasledujúcich farebných odtieňoch: červená glazúra, žíhaná glazúra, vínovočervená glazúra, hnedá glazúra, bridlicová glazúra a čierna glazúra.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.