Fandili sme majstrom

Fandili sme majstrom

Nitra sa stala novým hokejovým majstrom Slovenska. CREATON bol pritom.

CREATON naplno fandí hokeju. V tejto sezóne podporil najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž. Logo CREATON sa stalo neodmysliteľnou súčasťou mantinelov počas zápasov na nitrianskom hokejovom štadióne.

„Vo firme sme všetci veľkí fanúšikovia športu. Slovenská pobočka našej spoločnosti navyše dlhodobo sídli v Nitre. Bolo pre nás preto prirodzené podporiť športové dianie v našom meste. Sme veľmi hrdí na úspešný záver hokejovej sezóny,“ hovorí Eva Kovačovičová, obchodná riaditeľka spoločnosti CREATON .

Hokejisti HK Nitra získali premiérový majstrovský titul v najvyššej slovenskej súťaži. Slovenskými hokejovými šampiónmi sa stali po tom, ako triumfovali nad Banskou Bystricou. Mimoriadna atmosféra finálových zápasov strhla všetkých Nitrančanov, finálové zápasy boli vypredané.

Nitra doslova žila hokejom. „Našich sme povzbudzovali aj priamo na štadióne. Ďakujeme, že sme tieto výnimočné chvíle mohli prežívať spolu s našimi zlatými chlapcami. Je jasné, že to, čo majú hokej a keramická škridla spoločné, sú emócie, ktoré v ľuďoch dokážu vyvolať,“ dopĺňa E. Kovačovičová.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.